3D virtuální vizualizace objektů a prostor

Pomozte představivosti vašich klientů

Rádi byste umožnili budoucím kupcům nasát atmosféru jejich nového domova, kanceláře nebo jiné nemovitosti a ohmatat si vše ještě předtím, než se vůbec pustíte do stavby? Vytvoříme 3D vizualizaci vašeho objektu nebo jeho prostoru. 

3D virtuální vizualizace interiérů

Nahlédněte do nitra svých projektů a otevřete dveře i pro své klienty. Nechte je projít se po chodbách, pokojích či jiných prostorech jejich budoucí nemovitosti.

Spolehněte se na naše profesionální týmy, které přenesou vaše nápady do digitálního světa, kde můžete prezentovat svůj projekt 24 hodin denně ještě dřív, než položíte základy.

Detailní a realistické návrhy vám umožní analyzovat a upravit design interiéru tak, aby vašemu klientovi hned padnul do oka.

Během procházení prostor v online světě můžete také lépe prozkoumat každý detail, barvu, texturu nebo osvětlení, což vám zásadně usnadní výběr materiálů, tvarů apod. Rozhodování je hned jednodušší, když vidíte vše před sebou, nemáme pravdu?

3D virtuální vizualizace exteriérů

V rámci 3D vizualizace exteriéru vytvoříme digitální dvojče nemovitosti, které pomůže vyrůst vašemu projektu. V digitální podobě postavíme nemovitost už za 2 dny, připravenou v plné kráse na virtuální prohlídky pro vás a vaše klienty. Můžete tam prozkoumat okolí budovy, architekturu, materiály a celkový vzhled, ještě než bude vůbec stát.

I když se kniha nemá soudit podle obalu, exteriér je přeci jen důležitou součástí nejen každé nemovitosti. Kromě lepší představy o vnější podobě budovy získáte i konkrétní čísla a návrhy, které budete moct využít při stavbě nebo třeba i během rekonstrukce. Používáme k tomu nejmodernější technologie jako je 3D laserové skenování nebo 360° kamera.

Sníte už dlouho o pozvednutí zážitku z vašich projektů a služeb na vyšší level? Naše technologie jsou vám k službám. Pokud váháte, jestli se vám investice do služby PanoPro vyplatí, níže najdete veškeré přínosy a výhody přehledně na jednom místě.

Co získáte díky naší 3D vizualizaci?

 • lepší představu o podobě prostorů a celé nemovitosti pro vás i vaše klienty
 • realistickou virtuální prohlídku pro ten nejlepší zážitek
 • půdorys budovy a 3D model objektu včetně rozměrů
 • příležitost prezentovat své projekty ještě před začátkem stavby
 • všechny vaše nápady a plány přenesené do digitální podoby
 • snazší rozhodování o materiálech, barvách, osvětlení atd.
 • výstup, který můžete dál editovat a vylepšovat (např. hudbou, popisky, hlasem…)
 • náskok před konkurencí a marketingové eso v rukávu
 • a mnoho dalšího

Zajímá vás něco konkrétního ohledně naší 3D vizualizace nebo chcete váš projekt ukázat světu s náskokem? Napište nám na e-mail info@panopro.cz nebo přes kontaktní formulář níže. Ozveme se zpět co nejdříve a rádi odpovíme na všechny vaše otázky.

Napište nám

   

  Pin It on Pinterest

  Call Now Button